Kontakt

Zagreb (Sjedište udruge)

Ilica 36/I (ulaz iz dvorišta), Zagreb
Tel. (01) 481-2222
e-mail: zagreb@nova-akropola.hr
Radno vrijeme:
ponedjeljak – četvrtak od 18,00 do 22,00 sata
petkom od 18,00 do 21,00 sat
facebook

Jedrarska 5/III, Rijeka
Tel: (051) 213-020
e-mail: rijeka@nova-akropola.hr
Radno vrijeme:
ponedjeljak – četvrtak od 18,00 do 22,00 sata
petkom od 19,00 do 21,00 sat
facebook

Uspon na Kaštel 2, Pula
Tel: 052 353 972
Mob: 098 900 44 06
e-mail: pula@nova-akropola.hr
Radno vrijeme:
utorak – petak od 19,00 do 22,00 sata
facebook

Slavićeva 47, Split
Tel./faks: (021) 486-366
e-mail: split@nova-akropola.hr
Radno vrijeme:
ponedjeljak – četvrtak od 18,00 do 22,00 sata
facebook

Josipa Jurja Strossmayera 8, Zadar
Mob: 098 840 270
e-mail: zadar@nova-akropola.hr
Radno vrijeme:
ponedjeljak – četvrtak od 18,30 do 21,30 sati
facebook

Neumanova 6, I. kat, Osijek
Mob: 097 766 39 34, 095 842 86 89
e-mail: osijek@nova-akropola.hr
Radno vrijeme:
ponedjeljak i utorak od 18,00 do 22,00 sata
facebook

Vladimira Nazora 1, Varaždin
Mob: 095 59 59 950
e-mail: varazdin@nova-akropola.hr
Radno vrijeme:
radnim danom od 18,30 do 22,00 sata
facebook

Kralja Tomislava 5, Karlovac
Mob: 098 / 203 396
e-mail: karlovac@nova-akropola.hr
facebook