Kontakt

Zagreb (Sjedište udruge)

Ilica 36/I (ulaz iz dvorišta), Zagreb
Tel. (01) 481-2222,
Faks: (01) 2330-450
e-mail: zagreb@nova-akropola.hr
Ljetno radno vrijeme:
zatvoreno do 28. kolovoza

facebook

Jedrarska 5/III, Rijeka
Tel: (051) 213-020
e-mail: rijeka@nova-akropola.hr
Ljetno radno vrijeme:
zatvoreno do 10. rujna
(informacije na tel: 091 8888 700)
facebook

Uspon na Kaštel 2, Pula
Tel: 052 353 972
Mob: 098 900 44 06
e-mail: pula@nova-akropola.hr
Ljetno radno vrijeme:
srijedom od 20,00 do 22,00 sata
(do 15. rujna)
facebook

Slavićeva 47, Split
Tel./faks: (021) 486-366
e-mail: split@nova-akropola.hr
Ljetno radno vrijeme:
zatvoreno do 1. rujna

facebook

Josipa Jurja Strossmayera 8, Zadar
Mob: 098 840 270
e-mail: zadar@nova-akropola.hr
Ljetno radno vrijeme:
utorkom od 19 do 21 sat
facebook

Neumanova 6, I. kat, Osijek
Mob: 097 766 39 34, 095 842 86 89
e-mail: osijek@nova-akropola.hr
Ljetno radno vrijeme:
zatvoreno do 1. rujna
facebook

Vladimira Nazora 1, Varaždin
Mob: 095 59 59 950
e-mail: varazdin@nova-akropola.hr
Ljetno radno vrijeme:
četvrtkom od 19,00 do 22,00 sata
facebook

Kralja Tomislava 5, Karlovac
Mob: 098 / 203 396
e-mail: karlovac@nova-akropola.hr
facebook